Kontakta oss

Skicka ett meddelande



    Inga personuppgifter får lämnas i rutan ”Ditt meddelande”

    Möt våra kollegor

    Projsec HQ Stockholm

    Henrik Good
    Henrik GoodVD/Säkerhetskonsult
    08-545 899 81
    072-506 99 01
    henrik.good@projsec.se
    Ann-Charlott Johansson
    Ann-Charlott JohanssonAdministration, Ekonomi/Economy
    08-544 819 28
    070-975 90 88
    ann-charlott.johansson@projsec.se
    Mathias Fredlund
    Mathias FredlundSäkerhetskonsult/IT-frågor/Säkerhetschef
    08-545 899 82
    072-506 99 02
    mathias.fredlund@projsec.se
    Karin Brundin
    Karin BrundinSäkerhetskonsult
    08-545 899 84
    072-506 99 04
    karin.brundin@projsec.se
    Lars Granqvist
    Lars GranqvistSäkerhetskonsult
    08-545 899 85
    072-517 20 09
    lars.granqvist@projsec.se
    Tommy Sköld
    Tommy SköldSäkerhetskonsult
    08-545 899 86
    070-665 69 99
    tommy.skold@projsec.se
    Felix Bäcklin
    Felix BäcklinSäkerhetskonsult
    08-545 899 87
    072-204 75 53
    felix.backlin@projsec.se
    Claes Kindgren
    Claes KindgrenSäkerhetskonsult
    08-545 899 88
    072-506 99 12
    claes.kindgren@projsec.se
    Jürgen Ehrler
    Jürgen EhrlerSäkerhetskonsult
    08-545 899 83
    072-506 99 03
    jurgen.ehrler@projsec.se
    Martin Larsson
    Martin LarssonSäkerhetskonsult
    08-545 899 89
    072-557 66 16
    martin.larsson@projsec.se
    Daniel Barthelsson
    Daniel BarthelssonSäkerhetskonsult
    08-544 819 25
    070-982 01 56
    daniel.barthelsson@projsec.se
    Michael Öster
    Michael ÖsterSäkerhetskonsult
    08-544 819 21
    070-851 81 13
    michael.oster@projsec.se
    Tom Thelin
    Tom ThelinSäkerhetskonsult
    08-544 819 29
    070-874 90 19
    tom.thelin@projsec.se
    Viktor Soriano
    Viktor SorianoSäkerhetskonsult
    08-545 899 86
    073-329 60 78
    viktor.soriano@projsec.se
    Anders Cederqvist
    Anders CederqvistSäkerhetskonsult
    08-544 819 33
    070-850 80 27
    anders.cederqvist@projsec.se
    Jack Fogelmark
    Jack FogelmarkSäkerhetskonsult
    08-544 819 26
    072-160 58 54
    jack.fogelmark@projsec.se
    Thomas Loftén
    Thomas LofténSäkerhetskonsult
    08-544 819 31
    073-640 11 42
    thomas.loften@projsec.se
    Ari Olsson
    Ari OlssonSäkerhetskonsult
    08-544 819 24
    073-329 60 79
    ari.olsson@projsec.se
    Krister Norgren
    Krister NorgrenSäkerhetskonsult
    08-544 819 27
    072-160 58 55
    krister.norgren@projsec.se
    Niclas Glans
    Niclas GlansSäkerhetskonsult
    08-544 819 20
    072-968 33 06
    niclas.glans@projsec.se
    Albin Neuman
    Albin NeumanSäkerhetskonsult
    08-121 374 25
    072-401 08 10
    albin.neuman@projsec.se
    Gustaf Laudon
    Gustaf LaudonSäkerhetskonsult
    08-545 811 64
    072-401 08 12
    gustaf.laudon@projsec.se
    Björn Nordström
    Björn NordströmSäkerhetskonsult / Security Consultant
    073-987 12 88
    bjorn.nordstrom@projsec.se

    Projsec Region MITT

    Rickard Lindahl
    Rickard LindahlSäkerhetskonsult
    019-554 10 81
    072-401 08 11
    rickard.lindahl@projsec.se

    Projsec Region SYD

    Fahd Askander
    Fahd AskanderSäkerhetskonsult
    08-544 819 30
    070-979 44 60
    fahd.askander@projsec.se
    Åke Almqvist
    Åke AlmqvistSäkerhetskonsult
    0454-76 03 41
    073-558 96 80
    ake.almqvist@projsec.se

    Hitta till oss